Poznajmy się |
wiedźmin, wiedźmiński szlak, the witcher, cyberpunk 2077, cyberpunk stories, storycraft, community manager, społecznośc internetowa
51054
page-template-default,page,page-id-51054,edgt-core-1.3.2,ajax_fade,page_not_loaded,,vigor-ver-3.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.2,vc_responsive

Szary

Cześć i czołem! Z tej strony Szary, czyli gospodarz Wiedźmińskiego Szlaku, Storycraft oraz Cyberpunk Stories. Możecie też mnie kojarzyć z Pół Wieku Poezji Później, gdzie odrobinę pomagałem ekipie pod batutą Jakuba Nurzyńskiego.

 

Swoją przygodę z narracją rozpocząłem około dziesięciu lat temu, kiedy powstał Wiedźmiński Szlak. Mały projekt służący jako warsztat dla mnie z czasem stał się jednym z największych fanowskich profili poświęconych Wiedźminowi. Później założyłem Cyberpunk Stories, aby spróbować nieco innej formy narracji i w końcu Storycraft czyli mojego warsztatu RPG – to właśnie tutaj powstaje mój autorski system, uniwersum, oraz miejsce do nagrywania i dzielenia się sesjami RPG.

 

Prywatnie, ojciec, mąż, niepoprawny marzyciel z pod znaku Taurusa i bajarz. Wszystko to zaklęte w ciele typa ze zdjęcia obok.

Zawodowo związany z branżą gamingową – poprzednio jako Gaming Support Agent, później jako TL zespołu agentów wsparcia, Community Specialist i obecnie, Community Manager.

 

To wszystko – więcej rzeczy wyjdzie w praniu, w trakcie prowadzenia tego miejsca, także w razie czego zachęcam do odwiedzin i do kontaktu!

 

Z fartem! Bene vale!